Kobieta w Chmurze - Aktualności
sponsorowane

Aktualności

 1. Klub "Kobieta w Chmurze" Patronem Medialnym Wydarzenia - „Kobiety Mocy” już 9 grudnia w Bolesławcu!!!

  2017-11-30

  Maraton Kobiecości powstał z myślą o kobietach i ich potrzebach, na które odpowiedzią jest Konferencja „Kobiety Mocy”, która odbędzie się w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł”

 2. Nominacja Małgorzaty Siarkiewicz do Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze – Women's Faces, w kategorii Produkt/Usługa Kobieca.

  2017-11-27

  Małgorzata Siarkiewicz manager w Biznesowym Klubie Networkingu „Kobieta w Chmurze” została nominowana do Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze - Women's Faces.

  Osobą mianującą jest Pani Barbara Kaśnikowska - Przewodnicząca Kapituły Plebiscytu ( skład Kapituły na http://kobiecetwarze.pl/19-kapitula/), zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego w  Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

 3. CO NOWEGO W NASZYCH FIRMACH? - pochwalmy się sukcesami, pomysłami i inspiracjami.

  2017-11-17

  CO NOWEGO W NASZYCH FIRMACH? - pochwalmy się sukcesami, pomysłami i inspiracjami.

  Spotkanie członków i sympatyków Biznesowego Klubu Networkingu „Kobieta w Chmurze”. Październik. 2017 r.

 4. Piękna Przed Świętami — wyzwanie dla maniaczek i maniaków urodowych!

  2017-11-10

  Klub "Kobieta w Chmurze" objął patronatem medialnym Akcję Piękna Przed Swiętami.

  Piękna Przed Świętami — wyzwanie dla maniaczek i maniaków urodowych!

   

  Piękne kobiety, pasjonatki urody, kosmetyczki, blogerki urodowe, połączmy siły. Pokażmy nasze ulubione i sprawdzone kosmetyki do zimowej pielęgnacji oraz sprawdzone patenty na zimową pielęgnację cery, włosów i ciała. Podpowiedzmy innym, jakie są najmodniejsze świąteczne fryzury, topowe świąteczne makijaże i modne świąteczne stylizacje paznokci.

 5. POZNAJMY NOWE MIEJSCA. Restauracja Volare Ristorante Pizzeria we Wrocławiu. http://volareristorante.pl/

  2017-10-12

  Nasza członkini Mirosława Adamczak:

  http://www.kobietawchmurze.pl/profil,169,volare_ristorante_pizzeria

  która kieruje restauracją, zaprosiła członków i sympatyków Klubu “Kobieta w Chmurze” do Volare. Spotkanie odbyło się 28 września br.

 6. Klub „Kobieta w Chmurze” objął patronatem spotkanie i koncert charytatywny organizowane przez Fundacje Hippokrates i zespół Miś i Małgorzata.

  2017-09-28

  Klub „Kobieta w Chmurze” objął patronatem spotkanie i koncert charytatywny organizowane przez Fundacje Hippokrates i zespół Miś i Małgorzata.

  Spotkanie pod hasłem „Pożegnanie lata w Pęgowie” odbyło się 16 września 2017 roku w plenerze, w pięknej scenerii na skraju lasu.

 7. Klub "Kobieta w Chmurze" objął patronatem medialnym wyjątkowe szkolenie - BrandAssist.

  2017-08-29

  Słyszeliście o Wirtualnych Asystentkach? Myślicie o zdalnej pracy? Poznajcie niezwykle profesjonalne szkolenie BrandAssist, które przygotuje Was do pracy na tym stanowisku. 

 8. „BIZNES & SZTUKI PIĘKNE. Korzyści, Perspektywy, Platformy Współpracy” – motto przewodnie, integracyjnego, cyklicznego spotkania Biznesowego Klubu Networkingu „Kobieta w Chmurze”. Czerwiec 2017 r. Sal

  2017-07-14

  Z cyklu Biznes&Sztuki Piękne Klub „Kobieta w Chmurze” zorganizował nadzwyczajne, przedwakacyjne spotkanie na które zaproszono osobistości świata sztuki: Mirę Żelechower – Aleksiun, Ankę Mierzejewską, Andrzeja Dudka Dürera. Mariusza Mikołajka i Lva Sterna:

 9. Portal TrustedCosmetics.pl proponuje: Wakacyjny Poradnik Urodowy — wyzwanie dla maniaczek i maniaków urodowych! Juz od 1 lipca 2017 roku. Klub "Kobieta w Chmurze" jest patronem medialnym wydarzenia

  2017-06-27

  Wakacyjny Poradnik Urodowy — wyzwanie dla maniaczek i maniaków urodowych!

  Piękne kobiety i mężczyźni dbający o siebie, połączmy siły! Pokażmy, w jaki sposób pielęgnujemy swoją cerę, ciało i włosy w okresie lata, czyli kiedy słońce świeci mocniej! Czy przygotowujemy swoją skórę i włosy na wzmożoną ekspozycję słoneczną, chronimy się przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego? Podzielmy się z innymi swoimi patentami — jak zachować piękno w lecie!

 10. SUKCES OSOBISTY. Czego szukamy, czego potrzebujemy, co nas inspiruje? - motto przewodnie cyklicznego spotkania Biznesowego Klubu Networkingu „Kobieta w Chmurze”

  2017-06-18

copyright 2017
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska