Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Tomasz Bąkowski - Ekspert ds. innowacji i oryginalnych rozwiązań

Tomek Bąkowski – człowiek od projektów specjalnych wymagających innowacyjnego podejścia i sprawnego wdrażania zmian. Konsultant ds. innowacji, facylitator kreatywności, trener dynamiki zespołowej efektywności osobistej i fascynujących prezentacji. Menadżer projektów, który pomaga przedsiębiorcom i zarządzającym wyprzedzać konkurencję, szybciej i lepiej rozwiązywać problemy w firmie oraz wdrażać przełomowe usprawnienia.

Od 2010 roku pracuje wyspecjalizowanymi metodami kreatywnymi m.in. opracowanymi dla agentów CIA. W dorobku ma ponad 1000 przeszkolonych menadżerów i specjalistów oraz kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych.

Wśród jego klientów są zarówno korporacje takie jak Amrest: Starbucks, ING Bank Śląski, Viessmann R&D, IBM, Polsat Media, Santander Consumer, jak również firmy sektora MŚP i Startupy. Zanim założył firmę BrainWorx Consulting m.in. kierował projektami zmian i usprawnień w sieci logistycznej UPS SCS oraz tworzył nowe arkusze europejskiego planu marketingowego podczas praktyk w firmie Bosch Power Tools GmbH w Stuttgarcie.

Zanim założył firmę BrainWorx Innovation Consulting m.in. kierował projektami zmian i usprawnień w sieci logistycznej UPS SCS, gdzie zdalnie wdrożył 11 nowych magazynów w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Już podczas praktyk w firmie Bosch Power Tools GmbH w Stuttgarcie tworzył nowe arkusze europejskiego planu marketingowego. Absolwent Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym, Stanford Online Crash Couse on Creativity, Podyplomowych Studiów Trenera Biznesu na WSB Wrocław oraz Warsztatów z Inwentyki.

Mówca podczas TEDxWSB 2013 (link) i 2017 (link), prowadzi warsztaty w kraju i za granicą m.in. w Niemczech i Szwecji skąd czerpie inspiracje i doświadczenia, które z powodzeniem wdraża na rynku polskim.

W pracy zawodowej kieruje się mottem z cytatu Alberta Einsteina: We cannot solve our problems with the same thinking we used when we created them.

Nasz ekspert doradza w obszarze:

  • Rozwiązywania złożonych problemów w firmie nowymi metodami

  • Oryginalnych rozwiązań w zakresie, promocji, pozyskiwania klientów, sprzedaży

  • Tworzenia rozwiązań wyróżniających się firmy na rynku,

  • Znajdowania nowych rynków i nisz

  • Fascynujących prezentacji i przekonywania do swoich pomysłów

  • Innowacji

  • Zespołowego rozwiązywania problemów

Kontakt:

ekspert@kobietawchmurze.pl

Telefon: +48 790 469 986

 

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska