sponsorowane

Tomasz Bąkowski - Ekspert ds. innowacji i oryginalnych rozwiązań

Ekspert ds. innowacji i oryginalnych rozwiązań

Tomek Bąkowski – Konsultant i facylitator, który nauczy Cię jak dostrzegać to czego nie widzi konkurencja, wpadać na ekstremalnie trafne i oryginalne rozwiązania, szybciej i lepiej rozwiązywać problemy w biznesie.

Od ponad 4 lat pracuje wyspecjalizowanymi metodami kreatywnymi aby jego klienci uzyskiwali przełomowe rezultaty. Jako trener przeszkolił już ponad 500 osób m.in. blisko 100 Menadżerów zajmujących się komercjalizacją innowacji. Uczy ludzi i zespoły sprawdzonych metod, dzięki którym stare problemy w firmach obracają w niewidziane wcześniej szanse na podwojenie sprzedaży niskim kosztem, wejście w nisze, na nowe rynki, pozyskanie nowych, lepszych klientów.

Wśród jego klientów są zarówno korporacje takie jak ING Bank Śląski, Polsat Media, ale również firmy sektora MŚP jak: Holtur Sp. z o.o. Metarol Sp. z o.o., BPEC Sp. z o.o., ARI S.A., Nyctalus, Tatr Avatar, 1A24, Sequoia Sp z o.o., Prodomus, NeoBazy Sp. z o.o. i Start Up’y.

Zanim założył firmę BrainWorx Consulting m.in. kierował projektami zmian i usprawnień w sieci logistycznej UPS SCS oraz tworzył nowe arkusze europejskiego planu marketingowego podczas praktyk w firmie Bosch Power Tools GmbH w Stuttgarcie.

Mówca podczas TEDxWSB 2013 (link), prowadzi warsztaty w kraju i za granicą m.in. w Niemczech i Szwecji skąd czerpie inspiracje i doświadczenia, które z powodzeniem wdraża na rynku polskim.

W pracy zawodowej kieruje się mottem z cytatu Alberta Einsteina: We cannot solve our problems with the same thinking we used when we created them.

Nasz ekspert doradza w obszarze:

  • Rozwiązywania złożonych problemów w firmie nowymi metodami

  • Oryginalnych rozwiązań w zakresie, promocji, pozyskiwania klientów, sprzedaży

  • Tworzenia rozwiązań wyróżniających się firmy na rynku,

  • Znajdowania nowych rynków i nisz

  • Innowacji

  • Zespołowego rozwiązywania problemów

Kontakt:

ekspert@kobietawchmurze.pl

Telefon: +48 790 469 986

 

copyright 2018
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska