Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Marta Starzak-Ogrodnik - ekspert ds. rachunkowości, podatków, finansów, funduszy europejskich.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego, ukończyła pedagogikę, filologię polską i ekonomię o specjalizacji rachunkowość i finanse.

Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego, specjalizująca się w anatomii finansów, poprzez rachunkowość finansową, zarządczą, optymalizację podatkową, do wyboru optymalnego sposobu finansowania przedsiębiorstwa, poprzez alternatywę -zastosowanie funduszy unijnych zwrotnych i dotacji dla rozwoju przedsiębiorczości.

Praktyk, wykładowca i szkoleniowiec. Wieloletnia współpraca z Uniwersytetem ekonomicznym, prowadzenie studiów podyplomowych zarządzania kosztami, ekspert i doradca w Dolnośląskiej Radzie Gospodarczej, członek podkomisji w Sejmiku Dolnośląskim ds. małych i średnich przedsiębiorstw, główny księgowy i dyrektor finansowy w międzynarodowej spółce, oraz szef kliniki finansów współpracującej z firmami eksperckimi w zakresie finansów i Funduszy Unijnych na terenie Dolnego Ślaska,Poznania, Katowic.

Finanse to nie tylko zawód , ale pasja realizacji wiedzy i doświadczenia jako narzędzia ujarzmiania rzeczywistości opisanej cyframi czyli matematyką.

Prywatnie dziennikarz motoryzacyjny, wspólnie z kolegami realizuje cykliczny program w TVP Wrocław MOTOSFERA, bierze udział w największych rajdach Europy typu offroad, wielbicielka motorów crossowych i pustyni, na której spędziła większą część wolnego czasu.

Za swoja dewizę życiową uważa słowa słynnego kierowcy formuły 1 – Ayrtona Senny ,,– nie jest sztuką wygrać raz, nawet cały wyścig, celem jest tylko przyszłość i bycie w tym trochę niemożliwym.”

Nasz ekspert doradza w problemach rachunkowości, podatków, kontroli administracyjnych, finansów, funduszy unijnych.

Kontakt:

Marta Starzak – Ogrodnik

ekspert@kobietawchmurze.pl

tel. +48 795 512 555

copyright 2021
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska