Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Małgorzata Siarkiewicz - Ekspert ds. Multimediów

Małgorzata Siarkiewicz

Małgorzata Siarkiewicz

Małgorzata Siarkiewicz – z wykształcenia inżynier matematyki, absolwentka Wydziału Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej. Studiowała również filozofię, ukończyła średnią szkołę muzyczną.

Wieloletnia businesswoman zarządzająca firmą i realizująca szeroko pojęte strategie branży ICT (Information and Communication Technologies – Technologie Informacyjno – Komunikacyjne) i Multimediów.

Członkini wielu gremiów społeczno – gospodarczych . Uczestniczyła w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach kobiet biznesu. Współzałożycielka Europejskiego Forum Właścicielek Firm (EFWF).

Przewodnicząca Zespołu ds. Kobiet Dolnośląskiej Rady Przedsiębiorczości i Nauki (DRPiN) przy Loży Dolnośląskiej Business Centre Club (LD BCC)

Założycielka Biznesowego Klubu Networkingu "Kobieta w Chmurze" i współtwórczyni portalu www.kobietawchmurze.pl

Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu - przedmioty Przedsiębiorczość i Innowacje.

Jej dewizą jest myśl Goethego: „Jak chcesz coś zrobić to zrób”

Nasz ekspert doradza w obszarze działań związanych z multimediami, w szczególności z multimedialnymi: identyfikacją i wizerunkiem firmy oraz komunikacją wizualną.

Specjalizuje się również w sieciach komunikacji wizualnej – Digital Signage, ze szczególnym uwzględnieniem multimedialnego Contentu.

Multimedia to efekt łączenia wielu form przekazu informacji, wizji, artyzmu, psychologii, ergonomii, nowoczesnych technologii, strategii firmy, neuromarketingu i nowoczesnej estetyki. To połączenie idei i technologii.

Tak złożony proces wymaga pomocy eksperta o wszechstronnym wykształceniu i wielorakich zainteresowaniach , takich jak nauki ścisłe, filozofia, sztuka, psychologia, muzyka.

Kontakt:

Małgorzata Siarkiewicz

m.siarkiewicz@kobietawchmurze.pl

Tel. +48 530 962 997

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska