Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Szymon Siarkiewicz, multimedia, prawo autorskie

Szymon Siarkiewicz

Szymon Siarkiewicz

Project manager, projektant, motion designer, programista pracujący od 12 lat w branży szeroko rozumianych nowych mediów. Kierował projektami w dziedzinie oprogramowania biznesowego, internetowych serwisów i aplikacji korporacyjnych dla czołowych banków, korporacji oraz instytucji publicznych. Produkował filmy promocyjne oraz kreował animacje reklamowe. Jest autorem interfejsów graficznych, elementów identyfikacji wizualnej oraz contentu Digital Signage. Tworzył oprogramowanie internetowe i desktopowe dla różnorodnych platform. Z uwagi na wykształcenie (mgr prawa), znawca prawnych aspektów kreacji i oprogramowania, w szczególności dziedziny prawa autorskiego. Od 2008 właściciel firmy Integrity Studio zajmującej się produkcją nowych mediów.

Ekspert doradza w dziedzinie nowych mediów, w zakresie projektowania, oprogramowania i aspektów prawnych. Udziela konsultacji w dziedzinie wizualnej komunikacji wizerunku firmy. Pomoże wybrać najefektywniejszą drogę realizacji planowanych projektów internetowych. Doradzi jak ustrzec się przed problemami związanymi z prawem autorskim.

 

 

Kontakt:

Szymon Siarkiewicz

s.siarkiewicz@kobietawchmurze.pl

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska