sponsorowane

JEDYNA SZANSA - Kinga Bogdańska członkini Klubu "Kobieta w Chmurze" poprowadzi ciekawe warsztaty w dniach 19 - 21 maja podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich.


 

Witajcie Kochane, 
 
Jak już wiecie, podjęłam ostatnio decyzje biznesowe i przez najbliższy czas nie będę prowadziła szkoleń otwartych. Skupiam się na działalności on-line oraz Klientach indywidualnych.
Dlatego też spieszę Wam donieść, że w dniach 19-21.05 będzie jedna szansa, aby się ze mną spotkać na niesamowitym warsztacie.

Chcę Ci powiedzieć, że już niedługo spotkamy się w Nadarzynie na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich "Beauty Days".

Poprowadzę warsztaty zatytułowane "Obudź Swój wewnętrzny Skarb", które pozwolą Ci zdobyć umiejętność dostrzegania nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań problemów, poszerzyć umiejętności twórczego myślenia oraz generowania nowych pomysłów i na tym nie koniec!

Jestem przekonana, że chciałabyś wziąć udział w moim bezpłatnym warsztacie i połączyć przyjemne z pożytecznym.. :) Dlatego bez wchodzenia w szczegóły powiem Ci jak to zrobić.

Aby dostać BEZPŁATNĄ wejściówkę na moje warsztaty wystarczy, że pod postem na facebook'u (link poniżej):

https://www.facebook.com/TargiBeautyDays/posts/1780622365284979

Napiszesz 3 zdania dlaczego chciałabyś wziąć udział w warsztacie i odeślesz swoje zgłoszenie na mail: m.zakrzewska@ptak.com.pl wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) i informacją, który dzień odpowiada Ci najbardziej.


Uwaga! ZAPISY do wyczerpania miejsc!


Harmonogram:
19 maja 2017 godzina 13.00 - 15:00
20 maja 2017 godzina 13.00 – 15:00
21 maja 2017 godzina 10.00 – 12:00


Z kim się zobaczę? :)

 
 
Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days
 

 
 
 
 
"...Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym. Jest to szansa na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu nowych trendów. Ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje nowości, produkty i zabiegi, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone w konkursie Crystal Beauty. Podczas Targów odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące, a wśród nich m.in. Akademia Fryzjerska, Międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej, mistrzostwa, warsztaty, szkolenia, konferencje oraz pokazy. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku..."
 
 
 
Kinga Bogdańska
 
 
 
 
Women Coach, Żonglująca Mama, Mistrzyni Swojego Życia, Pasjonatka Życia, Autorka programu „Zaprojektuj Swoje Życie”, Pisarka, Inspiratorka, Trener Terrorysta
 
 
 

 

Zapraszamy również do odwiedzenia profilu i Oferty Specjalnej Kingi Bogdańskiej:

http://www.kobietawchmurze.pl/profil,162,bogdanska_coaching_training

http://www.kobietawchmurze.pl/p,12,Kinga_Bogda%C5%84ska

copyright 2018
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska