sponsorowane

Kinga Bogdańska, członkini Klubu "Kobieta w Chmurze", poleca kurs online "POKOCHAJ SIEBIE"

Czy to nie jest tak, że każdy z nas potrzebuje miłości? A co z miłością do nas samych? 

Wspaniała Kobieto, cudowna Matko!
Kiedy ostatnio to słyszałaś? Kiedy ostatnio sama sobie to powiedziałaś? Jak często to sobie mówisz? I dlaczego tak sporadycznie?

Bardzo często słyszę w odpowiedzi: ale jak to, sama sobie mam to mówić, bez sensu! Nie mam czasu na takie głupoty! mam tyle rzeczy do zrobienia! To przykre prawda?

Przejdźmy do konkretów. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. 

Dzisiaj rusza przedsprzedaż mojego kursu „Pokochaj Siebie”. 

Kurs Pokochaj Siebie jest dla Ciebie, jeśli znajdujesz w życiu sytuacje, w których czujesz się mniej ważna, mniej znacząca, nie lubisz siebie tak, jakbyś chciała…
Kurs Pokochaj Siebie jest dla Ciebie, jeśli chcesz autentycznie wyrażać Siebie, swoje zdanie, swoje uczucia i dobrze się z tym czuć.
Kurs Pokochaj Siebie jest dla Ciebie, jeśli chcesz prawdziwie kochać innych.
Powinnaś wziąć udział w moim kursie. Tylko czy stać Cię na wysiłek i poświęcony czas codziennym zadaniom i pokonywaniu lęków i trudności? Odpowiedź sobie i bądź uczciwa!
Kurs Pokochaj Siebie składa się z 18 modułów, które przepracowujesz w dostosowanym do Ciebie tempie, w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu. Na każdy moduł składa się nagranie audio oraz plik pdf z załączonym zadaniem do wykonania.

Kurs jest dostępny w trzech pakietach do wyboru:
 
SILVER– 299 zł
Obejmuje dostęp do materiałów i do wszystkich modułów w postaci nagrań audio oraz pdf.
GOLD – 499 zł
Obejmuje całą zawartość pakietu SILVER + Konsultację mailową po każdym module, z czasem odpowiedzi do około 24h.
PLATINUM – 999 zł
Obejmuje całą zawartość pakietu GOLD + Dwie sesje transformacyjne on-line.

Ale dla moich Czytelniczek mam specjalną ofertę!!! 
Do 25 czerwca na hasło: kocham_siebie otrzymasz zniżkę w wysokości 100 zł. Zniżka obowiązuje tylko w okresie przedsprzedaży i ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie.

 
 
Pokochaj Siebie!
 
 
 
 
Wierzę w naukę i implementację wiedzy w praktyce, dlatego będę Cię wspierała na każdym kolejnym etapie pomagając w systematycznym przepracowaniu materiałów i dążeniu do tego abyś pokochała Siebie z tygodnia na tydzień.

Wierzę, że chcesz osiągnąć swój pożądany rezultat w jak najszybszym czasie i już jesteś w pełni zaangażowana w ten proces i możliwości jakie przed Tobą otwiera.
 
Z ogromną przyjemnością będę Cię wspierała na każdym etapie Twojej transformacji.

Otrzymasz odpowiednie materiały, narzędzia, wsparcie, wskazówki, wszystko czego potrzebujesz do osiągnięcia Swojego Mistrzostwa.
 
Kinga Bogdańska
 
 
 
 
Women Coach, Żonglująca Mama, Mistrzyni Swojego Życia, Pasjonatka Życia, Autorka programu „Zaprojektuj Swoje Życie”, Pisarka, Inspiratorka, Trener Terrorysta
 
 
copyright 2018
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska