sponsorowane

SUKCES OSOBISTY. Czego szukamy, czego potrzebujemy, co nas inspiruje? - motto przewodnie cyklicznego spotkania Biznesowego Klubu Networkingu „Kobieta w Chmurze”

Spotkaliśmy się 18 maja (czwartek) 2017 roku, o godzinie 19-tej w Restauracji Pod Gryfami

Spotkanie poprowadziła Edyta Borzymowska – life coach, coach zdrowia i mówca. Osoba wyjątkowa, nietuzinkowa, o wspaniałej charyźmie.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Edyty:

http://www.kobietawchmurze.pl/profil,133,5_wymiar


Edyty zaproszenie:

„Tym razem pragniemy skupić się na najbardziej dla nas istotnych aspektach życia – zarówno osobistego jak i biznesowego.
Po kilku słowach wprowadzenia w temat spotkania rozpoczniemy otwartą dyskusję, zadając sobie pytania o nasze cele i dążenia, o to, co nas motywuje do działania i jakie są nasze najważniejsze życiowe potrzeby.

Czym jest dla mnie osobisty sukces?

Jakie sprawy składają się na moje poczucie spełnienia i satysfakcji w życiu? Jakie sukcesy sprawiają, że czuję się szczęśliwa? Jakie są moje dotychczasowe doświadczenia, którymi mogę się podzielić?

Zapraszam z radością do kobiecej rozmowy w ciepłej majowej atmosferze - o świadomym życiu w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami oraz o odwadze spełniania marzeń!

 

Cele comiesięcznych zebrań:

- integracja spoleczności Klubu „Kobieta w Chmurze”

- nawiązywanie i wymiana kontaktów (networking)

- „nasze kontakty – to kontrakty”, rekomendacje wlasnych produktów, ofert i potrzeb firm i osób, polecanie sprawdzonych partnerów biznesowych

- czerpanie przyjemności i satysfakcji z wspólnych dyskusji i spotkań we własnym gronie

 

Nasza Misja:

Promujemy i propagujemy sieć/networking wzajemnych powiązań i kontaktów biznesowych tworzonych za pomocą nowych mediów i nowoczesnych technologi w społeczności przedsiębiorczych kobiet.

Tworzymy Biznesowy Klub Networkingu „Kobieta w Chmurze” atrakcyjny dla dla członków Klubu i osób współpracujących.

Naszą dewizą jest wzajemne wsparcie i praca dla siebie, dla firmy, dla naszych rodzin i dla środowiska w którym żyjemy.

Nasze wartości to: innowacyjność, nowatorstwo, profesjonalizm, wiarygodność, uczciwość i harmonia w działaniu.

Polecamy również informacje i fotorelację z poprzednich spotkań na www.kobietawchmurze.pl, na http://www.kobietawchmurze.pl/280,sukces_osobisty._czego_szukamy,_czego_potrzebujemy,_co_nas_inspiruje?_motto_przewodnie_cyklicznego_spotkania_biznesowego_klubu_networkingu_%E2%80%9Ekobieta_w_chmurze%E2%80%9D i na www.facebook.com/kobietawchmurze

 

copyright 2018
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska