Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Paweł Ciećkiewicz. Ekspert ds. Public Relation, Employer Branding

 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Podyplomowego Studium Komunikowania i Kreowania Wizerunku Publicznego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Pijarowiec, szkoleniowiec, menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w marketingu i public relations. Specjalizuje się w budowaniu strategii oraz w prowadzeniu działań z zakresu Employer Branding. Karierę zawodową zaczynał jako dziennikarz w Polskim Radiu i brytyjskim dzienniku The Sun. Przy projektach PR i EB współpracował między innymi z IBM, Nokią, Hilton Foods, EBS Ink-Jet System. Zrealizował kilkaset godzin szkoleń i warsztatów z obszaru komunikacji, employer brandingu i obsługi klienta. Ponadto bloger kulinarny, miłośnik orientalnej kuchni, kawy i dalekich podróży.

Nasz ekspert doradza w zakresie:

·         Kreowania wizerunku marki pracodawcy (Employer Branding),

·         Budowania i realizowania strategii promocji wizerunku i public relations,

·         Działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

 

 

Kontakt:

Paweł Ciećkiewicz

ekspert@kobietawchmurze.pl

tel. 695 749 827

 

 

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska