Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Klub "Kobieta w Chmurze" Patronem Medialnym Wydarzenia - „Kobiety Mocy” już 9 grudnia w Bolesławcu!!!

Maraton Kobiecości powstał z myślą o kobietach i ich potrzebach, na które odpowiedzią jest Konferencja „Kobiety Mocy”, która odbędzie się w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł”

 

W grudniu spotkamy się po raz drugi, aby uświadamiać jak ważne jest zdrowie fizyczne i psychiczne, inspirować do zmian, motywować do rozwoju osobistego, tworzyć platformę wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji biznesowych.

 

Uczestniczki czeka wiele niespodzianek, które zapewniają Sponsorzy i Partnerzy. Podczas Konferencji będzie okazja skosztować pysznych dań od PHU Oleńka, degustować wino Jacob's Creek, próbować słodkości od Cukierni Furtak. Nie zabraknie niespodzianek dla ciała, a to dzięki Mary Kay, Vianek i Sylveco.

 

W programie również warsztaty i wykłady mające na celu wzmocnić Twoją Kobiecość, rozwinąć Twoje umiejętności Biznesowe, odkryć Twoją Siłę a także nauczyć Cię jak spełniać swoje Marzenia. Każda uczestniczka otrzyma materiały warsztatowe, które zapewnia Neograf i ASER OKNA.

 

Merytoryczne wsparcie Konferencji zagwarantują Daniel Kubach, Sibled Monika Ratkowska oraz ProRozwojowo Małgorzata Mikołajczyk

 

Wsparcie medialne zapewniają Kapitał Dolnośląski, Qbusiness.pl, DC Magazine, Kobieta w Chmurze oraz Klub Biznesu Miedzi Legnica.

 

Dodatkowym elementem będą stoiska, w ramach Mini Targów, m.in. DCKMS dzięki wsparciu Banku Zachodniego WBK, który będzie uświadamiał z czym wiąże się bycie dawcą szpiku, Lokalne Schronisko dla Zwierząt zachęcające do adopcji swoich podopiecznych.

 

Siła jest Kobietą! Nie czekaj, zarezerwuj bilet i bądź z nami 9 grudnia!

 

Więcej informacji: www.maratonkobiecosci.pl

Kontakt: kontakt@maratonkobiecosci.pl

fb/MaratonKobiecości

 

copyright 2019
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska