Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Spotkanie Klubu "Kobieta w Chmurze". Sztuka Dobrej Komunikacji - Pitch Biznesowy. Luty 2018. Restauracja Volare Wrocław.

MOTTO PRZEWODNIE SPOTKANIA: "Sztuka Dobrej Komunikacji - Pitch biznesowy"

JAK SIĘ PRZEDSTAWIĆ, ABY KLIENT SAM POPROSIŁ CIĘ O WIZYTÓWKĘ?

 

W 1-szej części spotkania Tomasz Bąkowski, członek Klubu:

http://www.kobietawchmurze.pl/profil,83,brainworx_innovation_consulting

ekspert ds. Innowacji i Oryginalnych Rozwiązań:

http://www.kobietawchmurze.pl/119,tomasz_bakowski_ekspert_ds._innowacji_i_oryginalnych_rozwiazan

i  autor ciekawego artykułu:

 http://brainworx.pl/wp-content/uploads/2018/03/Pitch-KwCh-22.02.pdf

opowiedział o sztuce komunikacji  - Pitchu Biznesowym..

"Oglądasz całe reklamy na youtube przed filmem, który chcesz zobaczyć? Czy możesz czekasz te 5 sekund aby wcisnąć przycisk pomiń?

Gdy przedstawiasz siebie lub firmę masz zaledwie chwilę aby przykuć uwagę potencjalnego klienta. Jeżeli tego nie zrobisz, przełączy Cię jak reklamę.

Jak zatem sprostać temu wyzwaniu? Czym w ogóle jest pitch? Co powiedzieć w 15/30 sekund aby klient sam poprosił Cię o wizytówkę?"

Podczas spotkania poznaliśmy odpowiedzi oraz dowiedzieliśmy się dlaczego należy pitchować aby dziś nie wypaść z gry.

 

 

 

 

TOMASZ BĄKOWSKI

Człowiek od projektów specjalnych, wymagających innowacyjnego podejścia i sprawnego wdrażania zmian. Konsultant ds. innowacji, facylitator kreatywności, który pomaga przedsiębiorcom i zarządzającym wyprzedzać konkurencję, szybciej i lepiej rozwiązywać problemy w firmie oraz wdrażać przełomowe usprawnienia. Od 2010 roku pracuje wyspecjalizowanymi metodami kreatywnymi m.in. opracowanymi dla agentów CIA.

W dorobku ma ponad 1000 przeszkolonych menadżerów i specjalistów oraz kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych. Wśród jego klientów są zarówno korporacje takie jak ING Bank Śląski, Starbucks, Viessmann, Polsat Media, Santander Consumer ale również firmy sektora MŚP jak: Holtur Sp. z o.o. Metarol Sp. z o.o., BPEC Sp. z o.o., ARI S.A., Nyctalus, Tatr Avatar, 1A24, Sequoia Sp z o.o., Prodomus, NeoBazy Sp. z o.o.

Mówca podczas TEDxWSB 2013 i 2017, prowadzi warsztaty w kraju i za granicą m.in. w Niemczech i Szwecji, skąd czerpie inspiracje i doświadczenia, które z powodzeniem wdraża na rynku polskim.

 

W drugiej części spotkania poprosiliśmy uczestników o przedstawienie swojej osoby, firmy, oferty......

Tomek Bąkowski moderował wypowiedzi. Było interesująco!!!!

___________________________________________________________________________

Małgorzata Siarkiewicz manager i członkini Klubu:

http://www.kobietawchmurze.pl/profil,43,integrity_studio

opowiedziała o najblizszych aktywnościach w Klubie.

 

W trzeciej części spotkania rozmawialiśmy "face to face" i degustowaliśmy przysmaki przygotowane przez Restaurację Volare. http://volareristorante.pl/

__________________________________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć ze spotkania:


http://www.kobietawchmurze.pl/319,spotkanie_klubu_kobieta_w_chmurze._sztuka_dobrej_komunikacji_pitch_biznesowy._luty_2018._restauracja_volare_wroclaw

_________________________________________________________________________________________

 

copyright 2019
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska