Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Kolejne posiedzenie Zespołu ds. Kobiet Dolnośląskiej Rady Przedsiębiorczości i Nauki (DRPiN) przy Loży Dolnośląskiej Business Centre Club.

Posiedzenie Zespołu ds. Kobiet Dolnośląskiej Rady Przedsiębiorczości i Nauki (DRPiN) przy Loży Dolnośląskiej Business Centre Club. Motto przewodnie spotkania - "COACHING, TUTORING, MENTORING. Nowe trendy w edukacji i strategiach biznesowych". - zostało wybrane większością głosów na pierwszym posiedzeniu zespołu.

Zagadnienie przybliżył pan dr Marek Podgórny - trener rozwoju osobistego, certyfikowany tutor i coach (ICC).
W sklad Zespołu wchodzą również członkowie Klubu "Kobieta w Chmurze". Przewodniczącą Zespołu jest Małgorzata Siarkiewicz manager Biznesowego Klubu Networkingu "Kobieta w Chmurze".

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć:

http://www.kobietawchmurze.pl/328,kolejne_posiedzenie_zespolu_ds._kobiet_dolnoslaskiej_rady_przedsiebiorczosci_i_nauki_(drpin)_przy_lozy_dolnoslaskiej_business_centre_club._motto_przewodnie_spotkania_coaching,_tutoring,_mentoring

i

https://web.facebook.com/groups/128230378011889/

 

copyright 2019
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska