Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

SYMPOZJUM ŚWIATŁA we Wrocławiu.

 
 
Drogie Kobiety i Drodzy Mężczyźni!
 
 
Serdecznie Zapraszamy Was
na Ucztę dla Ciała, Ducha i Umysłu
SYMPOZJUM ŚWIATŁA
we Wrocławiu – WrocLove
17 i 18 listopada 2018
 
Będzie to głęboko transformujące spotkanie
na którym wskażemy Drogę dotarcia do Wyższego Wymiaru Życia
- siedziby ukrytej inteligencji naszych SERC. 

Nasze Serce jest fizycznym i energetycznym portalem do pełni Rzeczywistości. Jest w istocie jedyną prawdziwą bramą do Szczęśliwego Życia. Kluczem do tej Bramy jest nasze fizyczne Ciało i nasze Samopoczucie w każdej chwili TERAZ.
Gdy zaczynamy komunikować się wibracyjnie ze swoim Światłem otwiera się przed nami i w nas Portal Serca - owa brama do Wyższego Wymiaru Życia, w którym możemy kreować całą swoją materialną rzeczywistość. 
Jest to nasze Źródło Duchowej i Materialnej Mocy. W naszym wnętrzu ukryta jest bowiem wiedza o naszym wielkim potencjale - precyzyjnej Technologii Serca. Właśnie TERAZ mamy ją uruchomić oraz zrozumieć jej język komunikacji, aby móc dalej funkcjonować w dynamicznie zmieniającej się wibracji Ziemi.
Jesteśmy obecnie “odgórnie” przymuszani, by zacząć już żyć w Nowej Świadomości i przejawiać Wyższy Wymiar Życia w sposób naturalny – bez wysiłku i żadnego oporu.

MOC Serca to Moc MIŁOŚCI i Żeńskiej Energii w każdym z nas.
Jest to potężne Pole Kreacji, kilka tysięcy razy silniejsze od pola naszego mózgu – pola mentalnego. 

Zapraszamy na pełen wrażeń weekend do Krainy Łagodności i Miłości,
w której w miłej atmosferze wraz z innymi przyjaznymi ludźmi wylogujesz się z tego świata… Zabierzemy Cię w podróż w głąb Twojej Prawdziwej Natury, by odkryć Twą Moc dokonywania transformacji rzeczywistości, jaką w sobie od zawsze nosisz. 
Zadbamy o Twój głęboki relaks i radość, skupiając się na budowaniu Twojej Samoświadomości, jednocześnie dostarczając Ci niezwykle skuteczną wyższą wiedzę o ziemskiej rzeczywistości.
Jesteśmy w nieustającym procesie EWOLUCJI – postrzeganej jako najwyższy sens naszej ludzkiej egzystencji. Ewolucja ta dokonuje się w wielowymiarowym planie, dlatego częstotliwość pola energetycznego naszej planety również sukcesywnie podnosi swoją wibrację.
Zmiana ta z kolei wpływa na naszą całą energetyczną strukturę, którą jesteśmy – na nasze DNA, komórki ciała, pole mentalne i emocjonalne. Wskutek tego przyspieszają nasze myśli, przyspiesza też czas, mamy również coraz intensywniejsze doznania w ciele i zauważalne zmiany w codziennym życiu. Coraz częściej odczuwamy też psychiczne i fizyczne zmęczenie oraz narastający stres świata zewnętrznego.
Ten proces energetycznego przestrojenia przymusza nas do zmiany naszej Świadomości, która dotychczas oparta była głównie na świadomości mentalnej.

Obecnie dostrajamy się do Świadomości Serca czyli sfery odczuwalnej. Z tego nieuniknionego ewolucyjnego procesu powinniśmy w coraz większym stopniu zdawać sobie sprawę – dla naszego własnego dobra! Istotne jest, by właśnie teraz doświadczalnie poznawać Kim Prawdziwie Jesteśmy i dokąd nas to prowadzi, a także poczuć do głębi, jak w tym procesie ewolucji rozwija się w nas ogromna MOC - coraz pilniej domagająca się odkrycia i wzrostu…
Owa MOC to żyjąca w nas energia, której świadomość ODCZUWANIA służy nam do tego, by w pełni zapanować nad własną rzeczywistością.
My Wszyscy - jako istoty energetyczne i duchowe komunikujemy się i oddziałujemy ze sobą nawzajem oraz z całą przestrzenią. Już najwyższy czas uświadomić sobie, czym jest otaczająca nas rzeczywistość oraz jak skutecznie komunikować się z własną Mocą, aby na tę rzeczywistość wpływać i manifestować w swoim życiu to, czego z poziomu Duszy pragniemy.
Żeby to osiągnąć, trzeba posiąść umiejętność zarządzania energią i zharmonizować wszystkie aspekty w swojej wibracyjnej przestrzeni.
 
 
Tą praktyczną i precyzyjną wiedzą pragniemy się z Wami podzielić,
by wspomóc indywidualny proces ewolucyjny każdej zainteresowanej tym Osoby.

Gwarantujemy - będzie dużo wiedzy…
doświadczania...
odczuwania i...
zabawy!
 
SYMPOZJUM ŚWIATŁA to Twoje Sympozjum – bo JESTEŚ ŚWIATŁEM!
 
Zapraszamy Cię do Świątyni Twojego Ciała - prawdziwego i jedynego wehikułu spełniania pragnień i realizacji marzeń Tu i Teraz. 

Z głębi naszych Serc zachęcamy Cię do udziału w naszej Wspólnej Podróży!

Edyta Borzymowska
Beata Socha

Więcej o nas, o idei Sympozjum i Alchemii Tworzenia...
Tel. +48 725 292 121

Udział w Pełnym Programie Sympozjum: 350 zł

Kwota ta obejmuje dwa dni zajęć w godz. 10-19 (sobota) i 10-17 (niedziela)
oraz poczęstunek w ramach całodniowych przerw kawowych.
Istnieje możliwość udziału w jednym dniu zajęć (sobota lub niedziela).
 
* PROGRAM SYMPOZJUM *

SOBOTA 17.11.2018

10.00-10.30 POWITANIE i OMÓWIENIE PLANU ZAJĘĆ - Edyta Borzymowska i Beata Socha
10.30-12.00 MOJA HISTORIA - Sylwia Pogorzelska
Czy choroba jest końcem czy początkiem nowego życia? Jak pokonać paraliżujący strach i zacząć naprawdę w pełni żyć?
12.00-14.00 JESTEŚMY CUDEM - Edyta Borzymowska
Wiedza o naszym ciele, sercu i mózgu w świetle nowych odkryć naukowych.
14.00-15.00 PRZERWA OBIADOWA
15.00-18.00 WYŻSZY WYMIAR ŻYCIA - Beata Socha
Jak doświadczać swojego duchowego wnętrza i jednocześnie funkcjonować sprawnie w otaczającej nas codzienności w poszerzonym stanie świadomości?
18.00-19.00 WYSOKIE WIBRACJE - Doświadczanie Magii Dźwięku, Muzyki, Głosu i Ruchu...
19.00-20.00 INTEGRACJA i WSPÓLNA RADOŚĆ ŻYCIA :)


W ciągu całego dnia zajęć będziemy prowadzić praktyczne ENERGETYCZNE ĆWICZENIA pobudzające świadomość ciała i wprowadzające w Wyższy Wymiar Świadomości oraz rozwijające i stymulujące umiejętność kreacji rzeczywistości.

NIEDZIELA 18.11.2018

10.00-11.00 OMÓWIENIE EFEKTÓW ZAJĘĆ SOBOTNICH i ODPOWIEDZI NA PYTANIA - Edyta Borzymowska i Beata Socha
10.00-11.00 SAMOŚWIADOMOŚĆ KLUCZEM DO ZDROWIA I SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA - Edyta Borzymowska
12.00-14.00 ĆWICZENIA ENERGETYCZNE - integrujące podzielone aspekty naszej Istoty: Duszę/Umysł/Ciało w JEDNOŚĆ - w celu zmiany naszej percepcji postrzegania życia z pryzmatu umysłowego na pryzmat Przestrzeni Serca - Beata Socha
14.00-15.00 PRZERWA OBIADOWA
15.00-16.30 ODKRYWANIE SWOJEGO DUCHOWEGO POTENCJAŁU ORAZ DUCHOWEJ MISJI DLA NASZEJ PLANETY - ŚWIĘTEJ MATKI - Beata Socha
16.30-17.00 PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE SYMPOZJUM - Edyta Borzymowska i Beata Socha


W ramach udziału w Sympozjum Nasze Uczestniczki będą mogły skorzystać z INDYWIDUALNEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ
"PIĘKNO KOBIECOŚCI"

Podczas zajęć będą nam towarzyszyły UZDRAWIAJĄCE DŹWIĘKI mis tybetańskich i gongu.
Przygotowałyśmy też kilka dodatkowych atrakcji i niespodzianek...
 

~ Odkrywaj z nami Piękno Życia! ~

 

* * * * *

”Jeśli chcemy uzdrowić nasze ciało czy stworzyć pokój w naszych rodzinach i społecznościach – musimy porozumiewać się z polami, które łączą wszystko, co istnieje. Musimy znaleźć niewerbalny język, dzięki któremu możemy komunikować się z tym, z czego ten świat jest stworzony”
Gregg Braden

Dla zainteresowanych - Film Gregga Bradena NAUKA CUDÓW (The Science of Miracles):
  
*  *  *  *  *
 
 
Zapraszamy serdecznie!
 
 * Dziękujemy za przesłanie niniejszego zaproszenia do osób, które mogą być nim zainteresowane
copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska