Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

WARSZTATY RÓWNOWAGA w ŻYCIU

Biznesowy Klub Networkingu "Kobieta w Chmurze" objął patronatem medialnym wyjątkowe wydarzenie: WARSZTATY RÓWNOWAGA W ŻYCIU. Spotkanie poprowadzi nasza członkini Kinga Bogdańska - mentorka, inspiratorka, wyjątkowa charyzmatyczna Kobieta. ZAPRASZAMY. Do zobaczenia.

________________________________________________________________________________

 

❓ Odczuwasz stres i zmęczenie?

❓ Zbyt wiele obowiązków przytłacza Cię?

❓ Mnożą Ci się problemy, bo nie "ogarniasz" ilości zadań?

❓ Zastanawiasz się jak długo jeszcze dasz radę?

 

Mam na to rozwiązanie!

 

Spotkajmy się 2 kwietnia , obiecuję, że wyjdziesz odmieniona i z gotowym planem działania.

 

Korzyści z uczestnictwa w warsztatach:

 

- Odnajdziesz przestrzeń do pracy nad sobą

- Nabierzesz dystansu do tego co się wokół Ciebie dzieje

- Przyjrzysz się sobie z różnych perspektyw

- Wyjdziesz poza schemat, aby rutyna i presja czasu nie pochłonęła całkowicie resztek Twojego wolnego czasu i nie zakłóciła całkowicie relacji z najbliższymi

 

__________________________________________________________________________________

 

Kinga Bogdańska- Trener Biznesu, Mocnych Stron, certyfikowany trener FRIS®, mówca motywacyjny, mentor, autorka książki „Mistrzyni Swojego Życia”, wielu ebooków i unikalnych programów dla kobiet oraz Mistrzowskiej Akademii, z wykształcenia surdopedagog, doradca ds. wizerunku.

Jestem autorką programu rozwojowego „Akademia Mistrzyni Swojego Życia”, za którą zdobyłam statuetkę Bestseller Roku 2018 w kategorii program mentoringowy dla kobiet.

Moim celem jest wzmacnianie Klientów w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami, i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stoją na drodze do ich realizacji.

Jestem zapraszana jako prelegentka na wydarzenia dedykowane kobietom oraz jako mówca motywacyjny na wewnętrzne spotkania korporacyjne . Jako ekspert jestem zapraszana również do programów telewizyjnych oraz radia.

 

Współorganizatorem tych warsztatów jest Ewa Nadziak właścicielka marki @Herbs - Naturalne kosmetyki od farmaceutów. Jestem absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 14 lat zajmuję się opieką farmaceutyczną. Na warsztatach pokażę Wam jak przygotować skórę na przywitanie wiosny oraz lata. Jestem twórczynią receptur naturalnych kosmetyków, które są skomponowane aby holistycznie pomagać, wspierać skórę. Robię wszystko, abyś czuła się pewnie w swojej skórze, abyś lubiła patrzeć w lustro. Moja pasja Twoim zdrowiem.

https://www.facebook.com/bioherbapl/

www.bioherba.com.pl

To będzie niezwykły wieczór- zadbasz o dusze, serce, umysł i ciało.

 

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/255859485358905/

 

Do zobaczenia

Kinga I Ewa

 

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska