Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Spotkanie Zespołu "BusinesswoMEN - równoważenie potencjałów" Dolnośląskiej Rady Przedsiębiorczości i Nauki Business Centre Club.

„Współpraca kobiet i mężczyzn w świetle badań” - prezentacja wygłoszona przez Panią dr Bognę Bartosz, była mottem przewodnim spotkania, które odbyło się w kwietniu 2019 r. w siedzibie Loży Dolnośląskiej Business Centre Club we Wrocławiu.

W trakcie wyjątkowo interesującej dyskusji poruszono wiele aspektów mikroświata kobiet i mężczyzn - współpracy, biologii, uwarunkowań kulturowych i społecznych, stereotypów płci, współczesnych mitów i synergii w działalności biznesowej.
Omówiono również strategie i projekty zespołu.
Nawiązano do misji Zespołu:
„Harmonijna Współpraca Kobiet i Mężczyzn w biznesie, nauce i sztuce'
Cieszy nas „PARYTET" – taka sama liczba kobiet i mężczyzn na spotkaniu!
Prowadzenie spotkania:
• Małgorzata Siarkiewicz, Przewodnicząca Zespołu
• Piotr Wrzecioniarz, Koordynator Zespołów DRPiN
• Marek Woron, Kanclerz LD BCC

___________________________________________________________________________

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

http://www.kobietawchmurze.pl/340,spotkanie_zespolu_businesswomen_rownowazenie_potencjalow_dolnoslaskiej_rady_przedsiebiorczosci_i_nauki_business_centre_club._kwiecien_2019

 

copyright 2021
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska