Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

O nas

Kobieta w chmurze, to platforma internetowa, na której tworzymy nowoczesny networking kobiet przedsiębiorczych. Serwis dedykujemy właścicielkom firm, prezeskom, dyrektorkom i businesswomen.

Kobieta w chmurze specjalizuje się w kreowaniu biznesu przy pomocy nowych mediów. Łączy innowacyjne rozwiązania informatyczne z kreatywnym podejściem do takich zagadnień, jak skuteczne zarządzanie firmą, działalność biznesowa i społeczna oraz wszelkie inne formy publicznej aktywności kobiet przedsiębiorczych.

Wyróżnia nas mocny akcent na uświadomienie potrzeby posiadania kompetencji, wiedzy i praktycznych umiejętności w obszarze posługiwania się nowymi mediami przez nowoczesne kobiety biznesu.

Naszym użytkowniczkom oferujemy dedykowane rozwiązania z obszaru innowacji multimedialnych i nowych mediów. Tworzymy zaplecze dla kobiet biznesu, które są świadome własnego sukcesu, chcą go umacniać i pogłębiać, korzystając z pomocy podobnych im przedsiębiorczych i nastawionych proinnowacyjnie kobiet.

Kobieta w Chmurze oferuje wymierne korzyści biznesowe związane z aktywną obecnością na portalu. W szczególności polecamy:

  • Networking Kobiet w Biznesie - on line i off line
  • System Kojarzeń Biznesowych
  • Wizytówki Multimedialne dla firmy i dla Twojej osoby
  • Sklep „Kobieta w Chmurze” do Twojej dyspozycji
  • Reklama i Promocja Bannerowa, Artykuły Sponsorowane
  • Dedykowane Szkolenia Biznesowe z Obszarów Marketingu Internetowego i Kreowania Wizerunku w Sieci
  • Dla Zarejestrowanych Użytkowniczek Przygotowaliśmy Bezpłatny Dostęp do Usług Portalu

Ważnym elementem działalności Kobiety w chmurze jest również bezpośrednia integracja kobiet biznesu, co polega na organizowaniu spotkań, podczas których uczestniczki i użytkowniczki portalu mają okazję poznać się osobiście, wymienić kontakty i umówić na dalszą biznesową współpracę. Kobieta w chmurze to znakomity instrument komunikacji i wymiany informacji on line. Działa zarówno w wirtualnej, jak i tej fizycznej rzeczywistości, za każdym razem skutecznie wspierając biznesową aktywność kobiet.

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska