Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Maciej Ziemek – ekspert ds. motoryzacji

Dziennikarz motoryzacyjny z blisko 20-letnim doświadczeniem w pracy redakcyjnej w jednym z najbardziej opiniotwórczych magazynów motoryzacyjnych w Polsce – „auto motor i sport”. Przez 2 lata pełnił w nim także obowiązki redaktora naczelnego. Jest autorem ponad 1000 artykułów o tematyce motoryzacyjnej, na które składają się szczegółowe testy aut, teksty o tematyce rynkowej i poradniczej z dziedziny motoryzacji oraz relacje z wydarzeń sportowych. Przetestował już ponad pół tysiąca samochodów. Jest jednym z dwóch polskich jurorów najbardziej prestiżowego i najstarszego międzynarodowego konkursu na najlepszy samochód w Europie – „Car of the Year”. Entuzjasta i miłośnik motoryzacji, kibic i pasjonat rajdów samochodowych. W roli obserwatora uczestniczył w kilkudziesięciu rajdach WRC, rozgrywanych od Meksyku, przez Europę, aż po Nową Zelandię. Licencjonowany pilot rajdowy i kierowca wyścigowy.

Nasz ekspert doradza klientom indywidualnym oraz flotowym w kwestiach związanych z wyborem najlepszego samochodu. Organizuje i prowadzi prezentacje aut dla klientów oraz szkolenia z zakresu bezpiecznej i sportowej jazdy samochodem. Wspiera w redagowaniu fachowych materiałów promocyjnych z obszaru motoryzacji, a także organizuje opiekę medialną nad zawodnikami rozpoczynającymi karierę w sporcie samochodowym.

Kontakt:
Maciej Ziemek
ekspert@kobietawchmurze.pl
+48 602 673 593

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska