Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Bożena Skibicka – Ekspert ds. automatyzacji procesów biznesowych

Bożena Skibicka

Bożena Skibicka

Bożena Skibicka - doktor nauk ekonomicznych. Jest jedną z niewielu kobiet w branży informatycznej w Polsce. W 1992 r. założyła firmę MIS, której jest współwłaścicielem i Prezesem Zarządu.

Uważa, że w gospodarce opartej na wiedzy nie da się funkcjonować w biznesie bez dostępu do nowoczesnych narzędzi informatycznych. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu Praktyków Zarządzania Wiedzą (w którym pełni funkcję Prezesa), Dolnośląskiej Loży BCC, Dolnośląskiej Radzie Przedsiębiorczości i Nauki, Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego, Zachodniej Izbie Gospodarczej oraz Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji.

Uczestniczyła w projekcie SZOK, realizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji, którego celem było stworzenie pakietu wzorców postępowania oraz gotowych narzędzi do realizacji podstawowych procesów dla małych i średnich firm.

Ekspert w dziedzinie:

- automatyzacji procesów biznesowych (doradza m.in. w zakresie wyboru procesów, których automatyzacja przyniesie największe i najszybsze korzyści);

- zarządzania wiedzą i informacją w różnego typu organizacjach

- nowoczesnego raportowania (m.in. odblokowania danych znajdujących się w różnych systemach i plikach oraz wykorzystywania ich do efektywnego zarządzania)

- budowania społecznej kultury organizacyjnej w oparciu o biznesowe platformy społecznościowe.

Kontakt:

Bożena Skibicka

ekspert@kobietawchmurze.pl

tel. 601 757 352

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska