Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Aleksandra Żmudzińska – ekspert ds. wycen i montaży finansowych

Aleksandra Żmudzińska

Aleksandra Żmudzińska

Aleksandra Żmudzińska - ekonomistka, absolwentka Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (dyplom w 1987r.). Od ponad 20 lat zajmuje się doradztwem gospodarczym na rzecz przedsiębiorstw,  jednostek naukowych, organizacji i instytucji państwowych oraz samorządowych. Na co dzień pracuje w firmie konsultingowej SYGMA Sp. z o.o. oraz zasiada w Radach Nadzorczych kilku spółek oraz fundacji.

Nasz ekspert doradza w obszarze szeroko rozumianego konsultingu, a w szczególności w zakresie wycen wartości przedsiębiorstw oraz pozyskiwania finansowania na przedsięwzięcia inwestycyjne i działalność operacyjną. Kieruje projektami z udziałem interdyscyplinarnych zespołów doradczych.

Kontakt:

Aleksandra Żmudzińska

ekspert@kobietawchmurze.pl

+48 601 189 796

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska