Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Nowy Wymiar Życia – Edyta Borzymowska

 

Nowy Wymiar Życia – Edyta Borzymowska

 

Jeżeli możesz zmienić punkt widzenia, możesz też zmienić swoje życie.

William James

 

 

Moim najwdzięczniejszym i najpiękniejszym zadaniem jest wspieranie Energii Żeńskiej oraz wszelka pomoc w uruchamianiu pokładów Wewnętrznej MOCY każdej zainteresowanej tym Osoby. Jako coach i mówca motywacyjny specjalizuję się w nowoczesnym podejściu do usprawnienia funkcjonowania człowieka we wszystkich dziedzinach życia – zgodnie z jego najważniejszymi potrzebami oraz pragnieniami i marzeniami.

 

Cała ludzkość i my jako indywidualne jednostki jesteśmy w nieustającym procesie EWOLUCJI – postrzeganej jako najwyższy sens naszej ludzkiej egzystencji. Ewolucja ta dokonuje się wielowymiarowo, co wpływa na naszą całą energetyczną strukturę, którą jesteśmy – na nasze DNA i komórki ciała oraz ciało mentalne i emocjonalne. Coraz częściej odczuwamy obecnie psychiczne i fizyczne zmęczenie oraz narastający stres świata zewnętrznego. Ten dziejący się właśnie proces energetycznego przestrojenia przymusza nas do zmiany naszej Świadomości, która dotychczas skoncentrowana była na umyśle. Jednak już najwyższy czas uświadomić sobie, czym jest otaczająca nas rzeczywistość oraz jak skutecznie komunikować się z własną Mocą Serca, aby na tę rzeczywistość wpływać i manifestować w swoim życiu to, czego z poziomu Duszy pragniemy.


My KOBIETY odczuwamy jednocześnie coraz większą potrzebę powrotu do swojej MOCY i naturalnych bogactw wewnętrznych, będących przejawem Żeńskiej Ęnergii: intuicji, wrażliwości, empatii, czułości i miłości. Uruchomienie i wykorzystywanie ich w swojej codzienności w szerszym zakresie prawdziwie nas uszczęśliwia i wnosi DOBRO w życie nasze i naszych najbliższych.

 

Moja głęboka wewnętrzna potrzeba przypominania sobie i innym – Kim w istocie JesteśMy sprawiła, że stworzyłam Projekt MiA100KOBIET (strona http://www.mia100kobiet.com/ ) w ramach którego zapoczątkowałam cykl głęboko transformujących spotkań pod nazwą SympozJa Światła (pierwsze już 17-18 listopada we Wrocławiu).

 

Moją ulubioną specjalizacją – i najskuteczniejszą jaką znam – jest Technologia Pola Serca oparta na Prawach Fizyki Kwantowej. Żyjąc w tym świecie, warto je znać i wiedzieć, jak na co dzień wykorzystywać je dla swojego osobistego szczęścia i dobra…

 

Zapraszam serdecznie do Wspólnej Pasjonującej Podróży!

 

Mój tel.  725 292 121

 

 

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.

 

Robert Kiyosaki

 

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska