Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

TECNOLOGIA I INOWACJA. PREPARATY OVOBIOVITA. www.ovobiovita.com

Linia produktów OVOBIOVITA® to suplementy diety nowej generacji opracowane w oparciu o wieloletnie, zakończone sukcesem badania polskich naukowców. Ich sekretem jest jedyny na świecie naturalny bioskładnik o nazwie wzbogacone Ovofosfolipidy.  Powstał on w wyniku innowacyjnej i opatentowanej technologii pozyskania bioaktywnych substancji pochodzenia naturalnego z jaja kurzego.

Wzbogacone Ovofosfolipidy są jednymi z najważniejszych substancji życia, natomiast unikalna dla każdego preparatu bogata kombinacji dodatkowych biosubstancji pochodzenia roślinnego, stanowi doskonałe połączenie działające na poziomie odnowy komórkowej. Dzięki temu, seria produktów OVOBIOVITA®  poprzez kompleksowe działanie na organizm człowieka, wspiera go w profilaktyce oraz w walce z chorobami cywilizacyjnymi.

Dla członków Biznesowego Klubu Networkingu "Kobieta w Chmurze" przewidziano 15% zniżki od każdego produktu na hasło: kchmura19

https://www.ovobiovita.com/sklep/

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Initium. Przełom w suplementacji diety

 

 

 

Advitam. Perfekcyjna ochrona organizmu

 

 

 

CorCordium. Prawdziwy "miód na serce"

 

copyright 2019
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska