Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Szkolenie – warsztat kreatywnej ekspresji głosowej

Space for Creative Power – to koncepcja spotkania – szkolenia, do którego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poświęcić chwilę na wejście w przestrzeń kreatywnych poszukiwań. Moc oddziaływania poprzez twórczą pracę z głosem, ciałem, rytmem przy towarzyszącej na żywo improwizującej muzyce pozwoli na wzmocnienie i rozwinięcie naszej zdolnośći do tworzenia nowych, wartościowych pomysłów: rzeczy, idei, sposobów działania. Doświadczenia zdobyte w czasie spotkania mogą stać się początkiem do stosowania niekonwencjonalnych technik poszukiwań i generowania twórczych, nowych pomysłów na rozwiązywanie problemów związanych z pracą i z naszym życiem pozazawodowym. Twórcza energia budowana w czasie wspólnotowej fiesty pozwoli nam na przeniesie się w świat w którym wszystko staje się piękne i zachwycające poprzez poznanie nowych być może jeszcze nieodkrytych zakamarków naszej wrodzonej kreatywności.

Ramy czasowe szkolenia – 3 godziny Ilość osób na szkoleniu – od 8 do 10 osób

Treści merytoryczne szkolenia – relaksacja, improwizacja ruchowa, improwizacja głosowa.

Budowanie własnych sekwencji tekstowych i improwizowanie, nagrywanie i odsłuchiwanie elementów wokalno- tekstowych, połączonych z elementami muzyki improwizowanej.

Więcej informacji – yola.wesołowska@gmail.com lub 607 401 162

copyright 2022
Kobieta w Chmurze
Kobieta w Chmurze
Integrity Media i Biznes Dolnośląski
ul. Grabowa 85
54-115 Wrocław
Polska