sponsorowane

Elisabeth Schwigon - GERelis Elisabeth Schwigon - Autorska Szkoła Językowa

Elisabeth Schwigon - GERelis Elisabeth Schwigon - Autorska Szkoła Językowa
stanowisko
Właściciel
telefon
530510615
terytorialny obszar działalności
Wrocław
specjalizacja
Języki obce
adres e-mail

Autorska szkoła językowa GERelis DLA DZIECI I DOROSŁYCH znajduje się w samym centrum miasta, przy wrocławskim rynku, na ul. Oławskiej. 

GERelis to nie tylko miejsce, w którym przyswaja się języki obce. Prowadzimy również akcje dobroczynne, organizujemy wernisaże, językowe wieczory kulinarne oraz różnego rodzaju imprezy dla dzieci. 

Jesteśmy partnerem akcji charytatywnej "Z Kulturą do Zwierząt", z którą wspieramy bezdomne zwierzęta z wrocławskiego schroniska, każdego roku można spotkać nas jako artystycznych animatorów na akcji charytatywnej "Bieg Firmowy", która od lat wspiera chore dzieci. Ponad to jako szkoła językowo-artystyczna jesteśmy członkiem Wrocławskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury, w którym dynamicznie działamy.

GERelis to szkoła językowa dla dorosłych oraz najmłodszych już od drugiego roku życia - nasze motto brzmi "Od dwulatka do stulatka".

Zajęcia prowadzone są na terenie szkoły jak i u ucznia w domu, biurze, szkole.

Wszystkie kursy językowe prowadzone są wyłącznie przez najlepszych lektorów i native speakerów co gwarantuje najlepsze efekty nauczania. Duży nacisk kładziemy na poprawną gramatykę, wymowę i zdolność komunikowania się. W cenie kursu otrzymujesz także pomoce naukowe i co najważniejsze, NIE KORZYSTAMY Z PODRĘCZNIKÓW I KSIĄŻEK DO NAUKI JĘZYKÓW. Korzystamy jedynie z własnych, autorskich materiałów dydaktycznych.

Niepowtarzalny wystrój naszej szkoły sprawi, że poczujesz się jak w bajce, a nasi czworonodzy mieszkańcy umilą każdemu czas!

GERelis - UCZYMY MÓWIĆ TYM SAMYM JĘZYKIEM.

 

Oferujemy usługi

Edukacja

Poszukujemy usług

Galeria