sponsorowane

anka mierzejewska - XY ankamierzejewska

anka mierzejewska - XY ankamierzejewska
stanowisko
malarz
telefon
502-333-809
adres e-mail
strona www

Przyjaciółka zaprosiła mnie do nowego biura, z którego jest bardzo dumna. Powiedziała, że chciałaby je ocieplić, tchnąć w nie życie. W biurze z kaflami na podłodze, był pogłos, a lokal wyglądał niepozornie, po prostu, tak samo jak wszystkie inne w tym biurowcu. Następnego dnia powiesiłyśmy na głównej ścianie obraz. Wrażenie było piorunujące. Oto jej biuro zostało urządzone. Ta jedna, tak prosta zmiana, totalnie odmieniała samopoczucie wszystkich osób, które tam pracowałay albo je odwiedzały. W ludzi wstąpiła nowa energia. Entuzjazm zaklęty w obrazie emanował na odwiedzających ją klientów.

Jestem malarzem.  Kocham malować. Skończyłam ASP, byłam stypendystką Ministra Kultury i Dz.N., Samorządu Dolnośląskiego i The College of ST. Catherine. Moje obrazy zostały zakupione do zbiorów Zachęty i są w kolekcji Muzeum Miejskiego Wrocławia. Pokazywałam malarstwo na ponad stu wystawach, w tym w Zachęcie, BWA i Galerii M Odwach. Moje prace były publikowane w Wysokich Obcasach, Dobrym Wnętrzu, Domu & Wnętrzu Werandzie i innych.

Jak mogę Ci pomóc? Jeżeli chcesz żeby Twoje mieszkanie wyglądąło szałowo, albo chcesz zrobić wrażenie na klientach, a Twoje biuro na razie nie wyróżnia się, albo może chcesz się odstresować w pracy i co jakiś czas zerkać znad komputera na coś pięknego, co doda Ci energii, zachęci do podjęcia wyzwań, uspokoi przed ważną rozmową?

Proponuję rozmowę o wystroju miejsca, na którym Ci zależy, pomoc w doborze obrazu, z którym będziesz dobrze się czuć, będzie odzwierciedlał Twoją osobowość, będzie Twoją wizytówką i dumą. Taki jaki sobie wybierzesz, jaki Ci się podoba.

  Co maluję? Duże, zdecydowane formy, ludzi, zwierzęta... figuratywnie, jednak niedosłownie. Dla mnie najważniejsze w obrazie jest powietrze, oddech, przestrzeń pomiędzy, to wszystko co dopowiadamy sobie w głowie, co pobudza naszą wyobraźnię, co nas prowokuje do tworzenia. Tak, chcę widza, odbiorcę, Ciebie sprowokować do bycia współtwórcą. To my razem – Ty patrząc, ja proponując, tworzymy ten obraz, który widzisz, i chcesz na niego patrzeć w nieskończoność. Malarstwo to zabawa. Zapraszam Cię do spróbowania, a może się rozsmakujesz.  

  Czego się spodziewam? inspirujących rozmów, ludzi, ktorzy myślą szerzej i że w kontakcie z Tobą wzrosnę. 

  artysta całe życie ma wakacje – rozciagam sie na pilatesie, doskonalę pływanie w genialnie prowadzonej szkółce AWF, rozkochałam się w saunie, i uwielbiam robić zdjęcia. Zdjęcia ludzi, portrety i zdjęcia Wrocławia  

  Oferujemy usługi

  Sztuka, Rozrywka

  Poszukujemy usług

  Drukarnia, Dom i ogród, Architektura, Edukacja, Odzież, Joga

  Galeria