Informujemy, że w celu zapewnienia optymalizacji treści i dostosowania ich do Państwa potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.
Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
sponsorowane

Dorota Gudaniec - Max Hemp Sp. Z O.O.

Dorota Gudaniec - Max Hemp Sp. Z O.O.
stanowisko
Prezes Zarządu
telefon
516202777
terytorialny obszar działalności
Polska, Europa,
specjalizacja
Medycyna zintegrowana
adres e-mail

Od ponad 25 lat moje życie zawodowe jest związane z ludźmi, ich problemami, sukcesami, troskami i radościami. Pracując jako doradca żywieniowy, prezes fundacji czy prezes spółki zawsze stawiałam na piedestale wartości takie jak; uczciwość, kreatywność, współpraca, godność i poszanowanie drugiego człowieka. Wierzę, że budując sieć ludzi o podobnych wartościach można doprowadzić do dowolnej zmiany - w sobie i w świecie. Życie pokazało mi, że nie ma rzeczy niemożliwych o ile pragnienie jest wystarczająco palące. W wyniku potrzeby ratowania zdrowia i życia własnego dziecka przyczyniłam się do zmiany prawa w zakresie użytku medycznej marihuany w Polsce. Ostatnie lata poświęcam na rozwój, edukację i budowanie świadomości w zakresie medycznego stosowania kannabinoidów (związki zawarte w konopiach : ))
Jestem uczestniczką, inicjatorką i organizatorkom licznych wydarzeń \\\\\\\"konopnych\\\\\\\" w kraju i za granicą. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez kontakty z naukowcami, lekarzami i praktykami medycyny konopnej. Dzielę się pozyskiwaną wiedzą ufając, że w edukacji tkwi największa moc. Jestem założycielką pierwszego w Polsce Centrum Terapeutycznego Max Hemp - placówki otaczającej pacjentów holistyczną opieką interdyscyplinarną.  

Ostatnią inicjatywą jest  Dom Aktywnego Seniora \\\\\\\"Niezłe Ziólko\\\\\\\" , placó∑ka dedykowana osobom dojrzałym, świadomym i pagrnącym w przyjaznym i komfortowym otoczeniu realizować swoje cele zdrowotne i życiowe pasje.

Oferujemy usługi

Medycyna

Poszukujemy usług

Marketing